Kontakt
ul. Mazowiecka 154
05-300 Mińsk Mazowiecki

tel./fax: 25 748 40 19
e-mail: spniedzialka@op.pl
SUKCESY W ROKU SZKOLNYM 2018/2019


SUKCESY W ROKU SZKOLNYM 2017/2018

Julia Leszczyńska
III miejsce w Powiatowym Konkursie Wiedzy Omnibus 2018
w kategorii klas IV-VII.

Mińsk Mazowiecki, 17 maja 2018r.
Dorota Krzyśpiak

Kinga Zawadzka
I miejsce w Gminnym Konkursie Profilaktycznym "Powiedz nie"
w kategorii klas I-III.

Lena Lipińska
III miejsce w Gminnym Konkursie Profilaktycznym "Powiedz nie"
w kategorii klas I-III.

Sebastian Zajkowski
wyróżnienie w Gminnym Konkursie Profilaktycznym "Powiedz nie"w kategorii klas I-III.

Stojadła, 13 kwietnia 2018r.
Agnieszka Zdanowicz

Nikola Rokicka
II miejsce w Gminnym Konkursie Profilaktycznym "Powiedz nie"
w kategorii klas IV-VI.
Maciej Gniado
III miejsce w Gminnym Konkursie Profilaktycznym "Powiedz nie"
w kategorii klas IV-VI.

Bartosz Gańko
wyróżnienie w Gminnym Konkursie Profilaktycznym "Powiedz nie"
w kategorii klas IV-VI.

Stojadła, 13 kwietnia 2018r.
Dorota Krzyśpiak

Agata Nikodemiak, Natalia Majchrzak, Martyna Jaworska
wyróżnienie w Gminnym Konkursie Profilaktycznym "Powiedz nie"
w kategorii klas VII i II-III gimnazjum.

Stojadła, 13 kwietnia 2018r.
Urszula Mastalerz

Krystian Krypski 
 II miejsce w X Ogólnopolskim Turnieju Piłki Nożnej „Harry Cup”.
Zdobył Tytuł Najlepszego Bramkarza.
Turniej odbył się w dniach 16-18 marca 2018 r. w Łodzi.

AMELIA ROGUSKA, MAJA SZCZĘSNA, GRZEGORZ SZCZEPAŃSKI, URSZULA KOLASZT, MIKOŁAJ KRUSIEWICZ, MATEUSZ KOMUDA

III miejsce ( bon dla szkoły o wartości 500zł) w Korowodzie Kolędowym 8.12.2017 r. w Zespole Szkół im. Adama Mickiewicza w Mrozach
Elżbieta Roguska

Iwona Biaduń

Mistrzostwa Mińska Mazowieckiego Szkół Podstawowych w warcaby  jesienna edycja

Wywalczyliśmy wicemistrzostwo.
Indywidualnie wyniki w kategoriach:
• klasy I: Julia Jasińska ( III m. ), Szymon Rokicki ( IV m.)
• klasy II: Antonina Kot ( IV ), Fabian Zalewski ( I m. )
• klasy III: Zofia Gągol ( I m. ), Marcin Kamiński ( I m. )
• klasy IV: Jagoda Kosim ( IV m. ) Filip Zalewski ( I m. )
• klasy V Maja Cieślik (I m.), Filip Wojdyga ( II m. )
• klasy VI: Natalia Michalczyk ( III m. ), Mikołaj Krusiewicz ( III m. )
• klasy VII: Urszula Kolaszt ( III m. ) oraz Mateusz Jackiewicz ( II m. )
Iwona Biaduń

BARTOSZ GAŃKO
1. miejsce w kategorii klas 4-7
w konkursie plastycznym na interpretację hasła tegorocznej 
Akcji Sprzątanie Świata – Polska
Danuta Zychowicz

TYMON WOTLIŃSKI
1. miejsce w konkurencji indywidualnych układów stopni uzniowskich
do 8 Cup, w kategorii dzieci - Mistrzostwa Warszawy.
Iwona Biaduń

Iwona Biaduń

Nagroda II stopnia - 2000 zł w konkursie dla
Szkolnych Kas Oszczędności - etap regionalny.

Marzena Wnuk i Elżbieta Wójcicka

Zachęcamy wszystkich 
do korzystania 
z e-podręczników.
Kreator strony - przetestuj