SUKCESY
W ROKU SZKOLNYM 2016/2017


MAJA PASKA
I miejsce 
na Festiwalu Piosenki i Poezji Obcojęzycznej w Janowie
w kategorii poezja klas 1-3.
Monika Brewczyńska

AMELIA POWAŁKA
III miejsce w kategorii klas I-III
w I Powiatowym Konkursie Wiedzy o Finansach. 

Stojadła, 15 maja 2017r.
Elżbieta Wójcicka, Marzena Wnuk

PATRYCJA SZYMAŃSKA
V miejsce w kategorii klas IV-VI
w I Powiatowym Konkursie Wiedzy o Finansach. 

Stojadła, 15 maja 2017r.
Elżbieta Wójcicka, Marzena Wnuk

OSICA JAKUB
wyróżnienie
w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny 2017 
w kategorii Beniamin - klasa 6 szkoły podstawowej.
Hanna Wróblewska

KRUSIEWICZ WIKTORIA 
wyróżnienie
w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny 2017 
w kategorii Żaczek - klasa 2 szkoły podstawowej.
Justyna Dziugieł

Julia Leszczyńska
otrzymała wyróżnienie w gminnym etapie 40. edycji  Konkursu Recytatorskiego
"Warszawska Syrenka" w kategorii klas IV-VI szkoły podstawowej.

Stojadła, 31 marca 2017r.
Elżbieta Araźna

Maja Szczęsna
otrzymała nominację do etapu powiatowego 40. edycji
Konkursu Recytatorskiego "Warszawska Syrenka" 
w kategorii klas IV-VI szkoły podstawowej.

Stojadła, 31 marca 2017r.
Jolanta Jackiewicz-Szuba

Sukcesy sportowe gimnazjalistów w I semestrze roku szkolnego 2016/2017

• 1 miejsce w mistrzostwach gminy w drużynowych biegach przełajowych
• 2 miejsce w mistrzostwach powiatu w biegach przełajowych Jakuba Bieńkowskiego z IIIg
• 2 miejsce w mistrzostwach miasta w biegach przełajowych Jakuba Bieńkowskiego z IIIg
• 1 miejsce w mistrzostwach regionu w biegach przełajowych Jakuba Bieńkowskiego z IIIg (oraz awans do mistrzostw województwa wraz z Agatą Nikodemiak z Ig)
• 1 miejsce w mistrzostwach gminy w piłce nożnej dziewcząt
• 3 miejsce w mistrzostwach gminy w piłce nożnej chłopców
• 3 miejsce w mistrzostwach gminy w koszykówce dziewcząt
• 2 miejsce w mistrzostwach gminy w drużynowym tenisie stołowym chłopców
• 2 miejsce w mistrzostwach miasta w drużynowym tenisie stołowym chłopców
• 3 miejsce w mistrzostwach gminy w drużynowym tenisie stołowym dziewcząt

Sebastian Kobza

 Sukcesy zawodników UKS OSY w I semestrze roku szkolnego 2016/2017

• I miejsce w mistrzostwach gminy w drużynowych biegach przełajowych
• I miejsce w mistrzostwach gminy w piłce nożnej chłopców
• I miejsce w mistrzostwach gminy w piłce ręcznej chłopców
• I miejsce w mistrzostwach gminy w piłce ręcznej dziewcząt
• II miejsce w mistrzostwach gminy w unihokeju chłopców
• II miejsce w mistrzostwach gminy w koszykówce dziewcząt
• IV miejsce w mistrzostwach powiatu w piłce ręcznej dziewcząt
• I miejsce w mistrzostwach gminy w unihokeju dziewcząt
• II miejsce w mistrzostwach powiatu w unihokeju dziewcząt

Sebastian Kobza

Maja Paska 
II miejsce w Gminnym Konkursie Recytatorskim "Wierszyki łamiące języki",
w kategorii klas I-III szkoły podstawowej.
Janów, 15 marca 2017r.
Agnieszka Zdanowicz

Julia Leszczyńska 
II miejsce w Gminnym Konkursie Recytatorskim "Wierszyki łamiące języki",
w kategorii klas IV-VI szkoły podstawowej.
Janów, 15 marca 2017r.
Elżbieta Araźna

Jakub Osica
II miejsce w Powiatowym Konkursie Informatycznym "Koduj i Ty"
w kategorii klas IV-VI szkoły podstawowej.
Dębe Wielkie, 15 marca 2017r.
Dorota Krzyśpiak

 Urszula Kolaszt
I miejsce w Gminnym Konkursie Fotograficznym "Miejcie nadzieję", 
w kategorii klas IV-VI szkoły postawowej.
Stara Niedziałka, 10 lutego 2017r.

Klaudia Gałązka i Martyna Jaworska
III miejsce w Gminnym Konkursie Fotograficznym "Miejcie nadzieję",
w kategorii klas I-III gimnazjum.
Stara Niedziałka, 10 lutego 2017r.

Weronika Krusiewicz, Maja Szczęsna,
wyróżnienie w Gminnym Konkursie Fotograficznym "Miejcie nadzieję",
w kategorii klas IV-VI szkoły podstawowej.
Stara Niedziałka, 10 lutego 2017r.

Klaudia Gałązka
I miejsce w Gminnym Konkursie Profilaktycznym 
"Odpoczynek z dala od komputera"
w kategorii klas I-III Gimnazja, Zamienie 6 lutego 2017r.

Dorota Krzyśpiak

Natalia Szczepek i Jakub Osica 
II miejsce w Gminnym Konkursie Profilaktycznym 
"Odpoczynek z dala od komputera"
w kategorii klas IV-VI Szkoły Podstawowe, Zamienie 6 lutego 2017r.

Urszula Mastalerz


Maciej Gniado        Nikola Rokicka 
I miejsce                 II miejsce  

w Gminnym Konkursie Profilaktycznym 
"Odpoczynek z dala od komputera"

w kategorii klas I-III Szkoły Podstawowe, Zamienie 6 lutego 2017r.

Elżbieta Wójcicka

Natalia Michalczyk  
zdobyła tytuł Najlepszego Zawodnik, dwa srebrne medale: Kadet Walki i Techniki Specjalne oraz III miejsce w kategorii Kadet Układy.
Otwarty Puchar Polski Taekwon-do 20.11.2016r. Katy Wrocławskie
 SERDECZNIE GRATULULUJEMY!!!

Filip Zalewski
27 listopada 2016r. zdobył złoty medal Grand Prix Mazowsza w Warcabach.

W pierwszej dziesiątce rozgrywek i podsumowania znaleźli się jeszcze:
Maja Cieślik, Maja Kozłowska, Mateusz Jackiewicz.
W drugiej dziesiątce uplasowali się:
Urszula Kolaszt, Wojciech Kolaszt, Jakub Michalczyk, Jakub Osica, Fabian Zalewski. 

Serdecznie Gratulujemy!!!

 Maja Kozłowska 
26 listopada 2016r. zdobyła Tytuł Mistrza Polski,
w Warcabach 64 – polowych (szybkich) w kategorii do lat 16.

Serdecznie Gratulujemy!!!


Maja Cieślik 
26 listopada 2016r. wywalczyła brązowy medal 
w Mistrzostwach Polski w Warcabach 64 – polowych (szybkich) w kategorii do lat 16. 
Pozostałe wyniki: 
Do lat 10: Zalewski Filip Zalewski 7 miejsce, Fabian Zalewski 15 miejsce.
Do lat 13: Urszula Kolaszt 6 miejsce, Mateusz Jackiewicz 14 miejsce, Jakub Osica 14                       miejsce.

Serdecznie Gratulujemy!!!

Szkoła Podstawowa im. Marii Kownackiej w Starej Niedziałce
otrzymała wyróżnienie
w ogólnopolskim konkursie "Zbieraj makulaturę ratuj konie".

Urszula Mastalerz

Maja Kozłowska
zdobyła II miejsce i srebrny medal, 
Maja Cieślik zajęła jedenaste miejsce 
w  V Turnieju Grand Prix Mazowsza w warcabach 64-polowych.
Rozgrywki odbyły się 17 września 2016r. 
w Mławie. 

Życzymy dalszych sukcesów! 

Szkolny Klub Wolontariatu 
zajął I miejsce w Powiatowym Konkursie 
"Iskry Miłosierdzia".
                                                       Urszula Mastalerz


Natalia Michalczyk 
wystartowała w VIII Mistrzostwach Powiatu Mińskiego
Taekwon – do ITF, które odbyły się 09.10.2016r. w Mińsku Mazowieckim.
Zawodniczka wywalczyła:
 I miejsce w technikach specjalnych (ap-chagi)
 I miejsce w technikach specjalnych Twinyo Yop Chagi
 II miejsce w układach TKD 7-4 cup
 II miejsce w hogo-semi dziewcząt + 35 kg 2006 – 2004
Serdecznie gratulujemy!

Natalia Michalczyk
zdobyła dwa brązowe medale na Otwartych Mistrzostwach Europy
w Taekwon-do w Strzegomiu.
Jedna kategoria to walki, druga układy. Natalia trenuje w Akademii Sztuki Walki.
Gratulujemy

SUKCESY
W ROKU SZKOLNYM 2015/2016


Julia Leszczyńska 
zajęła III miejsce w II Mazowieckim Konkursie Plastyczno- Poetycko- Filmowym "Jesteśmy tacy sami" w kategorii literatura. 
Urszula Mastalerz

 Uczennica Maja Cieślik
 powołana została przez Polski Związek Warcabowy do Kadry Polski
na okres 12.05.2016r. – 31.08.2016r. w warcabach 100 – polowych. 

Serdecznie gratulujemy i dopingujemy Mai w zdobywaniu kolejnych sukcesów!

Iwona Biaduń

Zespół IDEA
zajął I miejsce w X Gminnym Przeglądzie Teatrzyków Szkolnych.

Urszula Mastalerz

Malwina Czajkowska, Jakub Osica i Natalia Szczepek 
pierwsze miejsce w Gminnym Konkursie Przyrodniczo- Ekologicznym
"Kampinoski Park Narodowy z elementami ekologii". 
                                                                                                   Danuta Zychowicz

Julia Zawadzka
 zdobyła I miejsce w XV Powiatowym Konkursie Ekologicznym
Gratulujemy
Danuta Zychowicz

Bartosz Gańko
 zdobył wyróżnienie w XV Powiatowym Konkursie Ekologicznym
Gratulujemy
Danuta Zychowicz

Szkoła Podstawowa im. Marii Kownackiej
 zajęła III miejsce
w ogólnopolskim konkursie "Zbieraj makulaturę, ratuj konie"
Urszula Mastalerz

Małgorzata Witkowska
otrzymała statuetkę
dla najlepszej bramkarki podczas
Turnieju o Puchar Wójta Gminy Mińsk Mazowiecki  
w piłce nożnej dziewcząt (gimnazjum)
Zamienie, 10 października 2015 
Gratulujemy
Sebastian Kobza

Drużyna w składzie: Joanna Tarczyńska, Małgorzata Witkowska, Weronika Krupa (kapitan), Izabela Wiktorowicz, Aleksandra Kuć, Martyna Jaworska, Sylwia Czaplińska, Klaudia Gałązka, Klaudia Kołodziejczyk, Justyna Parol
II miejsce 
w Turnieju o Puchar Wójta Gminy Mińsk Mazowiecki
w piłce nożnej dziewcząt (gimnazjum)
Zamienie, 10 października 2015
Gratulujemy
 Sebastian Kobza

Łukasz Felczyk
otrzymał statuetkę
dla najlepszego bramkarza podczas
Mistrzostw Gminy w Piłce Nożnej o Puchar Wójta Gminy Mińsk Mazowiecki
w piłce nożnej chłopców (gimnazjum),  
które  odbyły się 
3 października 2015 roku w Zamieniu.
Gratulujemy
Sebastian Kobza 

Drużyna w składzie: Łukasz Felczyk (kpt), Artur Wieczorek, Bartłomiej Cieślik, Krystian Rokicki, Paweł Nalazek, Damian Drozdowski, Bartłomiej Rokicki, Patryk Rogala, Arkadiusz Paska, Mateusz Komuda.
II miejsce
w Mistrzostwach Gminy w Piłce Nożnej o Puchar Wójta Gminy Mińsk Mazowiecki
w piłce nożnej chłopców (gimnazjum),
które odbyły się 3 października 2015 roku w Zamieniu.
Gratulujemy
Sebastian Kobza

Sylwia Czaplińska 
zajęła 2 miejsce w biegu klas I gimnazjum w powiecie
oraz 1 miejsce w klasyfikacji miasta
Jakub Bieńkowski 
 8 lokata w biegu klas II gimnazjum,
podczas Powiatowych Biegów Przełajowych 
 29 września 2015 na stadionie MOSiR oraz okolicznych lasach.
Gratulujemy
Sebastian Kobza 


IV miejsce w klasyfikacji generalnej gimnazjów
w biegach przełajowych o Puchar Wójta Gminy Mińsk Mazowiecki 
Marianka, 26 września 2015 
Gratulujemy
Sebastian Kobza  

Sukces naszego najmłodszego warcabisty
Filip Zalewski (uczeń klasy IIa) reprezentował naszą szkołę     w II Indywidualnych Mistrzostwach Dzieci w kategorii chłopców. Mistrzostwa odbywały się w dniach 24 - 26.07.2015r. 
w Lubaczowie woj. podkarpackie.
        Filip jako debiutant (pierwszy raz brał udział w zawodach pozaszkolnych) wywalczył bardzo wysokie 23 miejsce w kraju. Zaznaczyć trzeba, ze w zawodach brało udział 42 chłopców z czołowych klubów polskich. 
Serdecznie gratulujemy Filipowi i życzymy dalszych sukcesów!

SUKCESY
W ROKU SZKOLNYM 2014/2015


Osiągnięcia sportowe uczniów Gimnazjum

klasa I

1. Bartłomiej Cieślik
• Wicemistrzostwo Powiatu w Unihokeju – 07.03.2015 Mińsk Mazowiecki*
2. Małgorzata Witkowska
• Drużynowe Wicemistrzostwo Gminy w Ringo – 06.06.2015 Stojadła
• Drużynowe Wicemistrzostwo Miasta w Ringo – 16.06.2015 Stojadła
• Drużynowe Wicemistrzostwo Powiatu w Ringo – 16.06.2015 Stojadła*

klasa II

1. Łukasz Felczyk
• Drużynowe Wicemistrzostwo Gminy w Tenisie Stołowym – 07.02. 2015 Zamienie
• Wicemistrzostwo Powiatu w Unihokeju – 07.03.2015 Mińsk Mazowiecki*
• Drużynowe Wicemistrzostwo Gminy w Ringo – 06.06.2015 Stojadła
• Drużynowe Wicemistrzostwo Miasta w Ringo – 16.06.2015 Stojadła
• Drużynowe Wicemistrzostwo Powiatu w Ringo – 16.06.2015 Stojadła*
2. Piotr Niedziałkowski
• Wicemistrzostwo Powiatu w Unihokeju – 07.03.2015 Mińsk Mazowiecki*
3. Patryk Rogala
• Wicemistrzostwo Powiatu w Unihokeju – 07.03.2015 Mińsk Mazowiecki*
4. Artur Wieczorek
• Wicemistrzostwo Powiatu w Unihokeju – 07.03.2015 Mińsk Mazowiecki*
• Wicemistrzostwo Miasta w Lekkiej Atletyce w biegu na dystansie 100 m klas II gimnazjum – 09.05.2015 Mińsk Mazowiecki
• Wicemistrzostwo Powiatu w Lekkiej Atletyce w biegu na dystansie 100 m klas II gimnazjum – 09.05.2015 Mińsk Mazowiecki*
klasa III

1. Kacper Dziugieł
• Mistrzostwo Gminy w Lekkiej Atletyce w biegu na dystansie 200 m klas III gimnazjum – 09.05.2015 Mińsk Mazowiecki
• Trzecie miejsce na Mistrzostwach Powiatu w Lekkiej Atletyce w biegu na dystansie 200 m klas III gimnazjum – 09.05.2015 Mińsk Mazowiecki*
• Mistrzostwo Miasta w Lekkiej Atletyce w sztafecie 4 x 100 m klas III gimnazjum – 09.05.2015 Mińsk Mazowiecki
• Trzecie Miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Lekkiej Atletyce w sztafecie 4 x 100 m klas III gimnazjum – 09.05.2015 Mińsk Mazowiecki*
2. Rafał Felczyk
• Wicemistrzostwo Powiatu w Unihokeju – 07.03.2015 Mińsk Mazowiecki*
3. Kamil Jurkowski
• Wicemistrzostwo Powiatu w Unihokeju – 07.03.2015 Mińsk Mazowiecki*
4. Damian Łukasiak
• Wicemistrzostwo Powiatu w Unihokeju – 07.03.2015 Mińsk Mazowiecki*
• Drużynowe Wicemistrzostwo Gminy w Tenisie Stołowym – 07.02. 2015 Zamienie
• Drużynowe Wicemistrzostwo Gminy w Ringo – 06.06.2015 Stojadła
• Drużynowe Wicemistrzostwo Miasta w Ringo – 16.06.2015 Stojadła
• Drużynowe Wicemistrzostwo Powiatu w Ringo – 16.06.2015 Stojadła*
• Mistrzostwo Miasta w Lekkiej Atletyce w sztafecie 4 x 100 m klas III gimnazjum – 09.05.2015 Mińsk Mazowiecki
• Trzecie Miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Lekkiej Atletyce w sztafecie 4 x 100 m klas III gimnazjum – 09.05.2015 Mińsk Mazowiecki*
5. Michał Nowicki
• Wicemistrzostwo Powiatu w Unihokeju – 07.03.2015 Mińsk Mazowiecki*
• Mistrzostwo Miasta w Lekkiej Atletyce w sztafecie 4 x 100 m klas III gimnazjum – 09.05.2015 Mińsk Mazowiecki
• Trzecie Miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Lekkiej Atletyce w sztafecie 4 x 100 m klas III gimnazjum – 09.05.2015 Mińsk Mazowiecki*
6. Marcin Rogulski
• Wicemistrzostwo Powiatu w Unihokeju – 07.03.2015 Mińsk Mazowiecki*
• Drużynowe Wicemistrzostwo Gminy w Ringo – 06.06.2015 Stojadła
• Drużynowe Wicemistrzostwo Miasta w Ringo – 16.06.2015 Stojadła
• Drużynowe Wicemistrzostwo Powiatu w Ringo – 16.06.2015 Stojadła*
7. Jakub Rosochacki
• Wicemistrzostwo Powiatu w Unihokeju – 07.03.2015 Mińsk Mazowiecki*
• Mistrzostwo Miasta w Lekkiej Atletyce w sztafecie 4 x 100 m klas III gimnazjum – 09.05.2015 Mińsk Mazowiecki
• Trzecie Miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Lekkiej Atletyce w sztafecie 4 x 100 m klas III gimnazjum – 09.05.2015 Mińsk Mazowiecki*
8. Marcin Wocial
• Drużynowe Wicemistrzostwo Gminy w Tenisie Stołowym – 07.02. 2015 Zamienie
9. Michał Zawada
• Wicemistrzostwo Powiatu w Unihokeju – 07.03.2015 Mińsk Mazowiecki*
10. Ewelina Bieńkowska
• Drużynowe Wicemistrzostwo Gminy w Tenisie Stołowym – 09.02.2015 Zamienie
• Wicemistrzostwo Miasta w Lekkiej Atletyce w sztafecie 4 x 100 m klas III gimnazjum – 09.05.2015 Mińsk Mazowiecki
• Wicemistrzostwo Miasta w Lekkiej Atletyce w biegu na 100 m klas III gimnazjum – 09.05.2015 Mińsk Mazowiecki
11. Kamila Łukasiak
• Drużynowe Wicemistrzostwo Gminy w Tenisie Stołowym – 09.02.2015 Zamienie
• Wicemistrzostwo Miasta w Lekkiej Atletyce w sztafecie 4 x 100 m klas III gimnazjum – 09.05.2015 Mińsk Mazowiecki
12. Oliwia Smolińska
• Drużynowe Wicemistrzostwo Gminy w Tenisie Stołowym – 09.02.2015 Zamienie
13. Kamila Jackiewicz
• Drużynowe Wicemistrzostwo Gminy w Ringo – 06.06.2015 Stojadła
• Drużynowe Wicemistrzostwo Miasta w Ringo – 16.06.2015 Stojadła
• Drużynowe Wicemistrzostwo Powiatu w Ringo – 16.06.2015 Stojadła*
• Wicemistrzostwo Miasta w Lekkiej Atletyce w sztafecie 4 x 100 m klas III gimnazjum – 09.05.2015 Mińsk Mazowiecki
14. Paulina Reguła
• Drużynowe Wicemistrzostwo Gminy w Ringo – 06.06.2015 Stojadła
• Drużynowe Wicemistrzostwo Miasta w Ringo – 16.06.2015 Stojadła
• Drużynowe Wicemistrzostwo Powiatu w Ringo – 16.06.2015 Stojadła*
• Drużynowe Wicemistrzostwo Gminy w Tenisie Stołowym – 09.02.2015 Zamienie
• Wicemistrzostwo Miasta w Lekkiej Atletyce w sztafecie 4 x 100 m klas III gimnazjum – 09.05.2015 Mińsk Mazowiecki
• Mistrzostwo Miasta w Lekkiej Atletyce w biegu na 800 m klas III gimnazjum – 09.05.2015 Mińsk Mazowiecki
• Wicemistrzostwo Powiatu w Lekkiej Atletyce w biegu na 800 m klas III gimnazjum – 09.05.2015 Mińsk Mazowiecki

Gratulujemy
Sebastian Kobza

                 W kwietniu w Szkole Podstawowej nr 6 w Mińsku Mazowieckim odbył się Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny pt. ,,Z ortografią za pan brat". 
Nasi uczniowie odnieśli w nim ogromny sukces.
           W kategorii klas szóstych pierwsze miejsce zajęła Karolina Szymańska z klasy VI a, natomiast Artur Kłoczewiak z klasy VIa zajął III miejsce. Uczennica klasy VI b Maja Biernacka zdobyła także III miejsce.
Laureatom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Elżbieta Araźna

MAMY WIELKI SUKCES W POWIECIE

Dnia 14 maja 2015 roku już po raz ósmy w Kałuszynie odbył się 
Powiatowy Konkurs Wiedzy Dla Uczniów Szkół Podstawowych „ Z mitologią za pan brat”.
Naszą szkołę reprezentowały dwie uczennice z klas szóstych: 
Maja Biernacka i Karolina Szymańska.

W tym roku po raz pierwszy nasza uczennica 
Maja Biernacka zajęła III miejsce w powiecie
co jest wielkim osiągnięciem. 

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. 

Maria Osica 

Biblioteka Szkolna otrzymała wyróżnienie
w ogólnopolskim konkursie "Mistrz Promocji Czytelnictwa 2014" 

Urszula Mastalerz

Jakub Osica 
zakwalifikował się do drugiego etapu
XIII konkursu powiatowego z matematyki 
klas IV-VI.
Gratulujemy
D. Krzyśpiak i S.Pałdyna

Zespół teatralny IDEA zajął 
I miejsce w IX Gminnym Przeglądzie Teatralnym w Mariance 
oraz otrzymał nagrodę publiczności

Urszula Mastalerz

Zespół teatralny IDEA otrzymał dyplom za udział
w Przeglądzie
Amatorskich Zespołów Teatralnych
organizowanym w ramach obchodów Dnia Osób Niepełnosprawnych.
W nagrodę otrzymaliśmy Radioodtwarzacz PHILIPS. 

Urszula Mastalerz

Klaudia Janczak 
II miejsce w Powiatowym XX Konkursie Piosenki Obcojęzycznej,
Siennica, 25 - 26 lutego 2015r.
Gratulujemy
Ewa Olszewska

 Gerard Wocial
II miejsce w gminnym kokursie fotograficznym "Wolność kocham i rozumiem"
w kategorii klasy I - III gimnazjum; Stara Niedziałka, 17 lutego 2015r. 
Gratulujemy
Urszula Mastalerz

Klaudia Gałązka
wyróżnienie w gminnym kokursie fotograficznym "Wolność kocham i rozumiem"
w kategorii klasy IV - VI szkoła podstawowa; Stara Niedziałka, 17 lutego 2015r. 
Gratulujemy
Urszula Mastalerz

 Kacper Szczęsny
I miejsce w gminnym kokursie fotograficznym "Wolność kocham i rozumiem"
w kategorii klasy IV - VI szkoła podstawowa; Stara Niedziałka, 17 lutego 2015r.
Gratulujemy
Urszula Mastalerz

 Michał Kobza
I miejsce w konkursie plastycznym zorganizowanym przez sklep zoologiczny
w Mińsku Mazowieckim
"Nie takie gady straszne, kolorowy świat kameleonów, jaszczurek i węży”.
Gratulujemy
Danuta Zychowicz

Sukcesy zawodników
Uczniowskiego Klubu Sportowego Osy
 

08.12.2014r. – III miejsce w eliminacjach grupowych Mistrzostw Powiatu w Mini Koszykówce                           Chłopców.
10.12.2014r. -  I miejsce w eliminacjach grupowych Mistrzostw Powiatu w Mini Koszykówce                              Dziewcząt.
13.12.2014r. – I miejsce w Mistrzostwach Gminy w Tenisie Stołowym Chłopców.
07.01.2015r.-   II miejsce w Półfinale Mistrzostw Powiatu w Mini Koszykówce Dziewcząt.
05.01.2015r. – III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Drużynowym Turnieju Tenisa Stołowego                         Chłopców.
16.01.2015r. – II miejsce w finale Mistrzostw Powiatu w Mini Koszykówce Dziewcząt.

Gratulujemy
Włodzimierz Osica

Weronika Krupa, Małgorzata Witkowska i Monika Lipińska
III miejsce Gminnym Konkursie Wiedzy o Uzależnieniach „ Dwa Światy”  
Konkurs odbył się12 grudnia 2014r. w Zespole Szkół w Janowie. 
Gratulujemy
Dorota Krzyśpiak i Urszula Mastalerz

Szkoła Podstawowa im. Marii Kownackiej otrzmała wyróżnienie
w akcji charytatywnej "Zbieraj makulaturę, ratuj konie." 

Urszula Mastalerz

Biblioteka szkolna otrzymała nagrodę w konkursie na najlepiej przeprowadzoną kampanię „Cała Polska czyta dzieciom”
w roku szkolnym 2013/2014. 

Urszula Mastalerz

 

 

Biblioteka Szkolna zajęła III miejsce w ogólnopolskim konkursie 
"Tydzień Bibliotek 2014" zorganizowanego przez 
Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich. 
W nagrodę otrzymaliśmy ponad 70 książek.

Urszula Mastalerz 

 

 


Szkoła Podstawowa im. Marii Kownackiej w Starej Niedziałce otrzymała wyróżnienie w II edycji ogólnopolskiego konkursu "Szkoła przyjazna dla każdego" 
w kategorii Prawa dziecka- prawa rodzica.

Urszula Mastalerz 


 

 

Sukcesy uczniów z języka angielskiego

Maja Biernacka 
4 miejsce w Powiatowym Konkursie Języka Angielskiego w Mińsku Maz.

Laura Kulbacka 
 II miejsce na Festiwalu Piosenki i Poezji Obcojęzycznej w Janowie
III miejsce w Konkursie Piosenki i Poezji Obcojęzycznej w Mińsku Maz.
(konkurs gmina +miasto +kilka szkół z powiatu)

Julia Leszczyńska 
 2 miejsce w w Konkursie Piosenki i Poezji Obcojęzycznej w Mińsku Maz.
(konkurs gmina +miasto +kilka szkół z powiatu)

Aleksandra Rosik 
 10 miejsce w konkursie wiedzy o Wielkiej Brytanii w Mińsku Maz. (gmina + miasto)

Bartosz Abramowski 
Specjalna Nagroda Prezesa Związku Nauczycielstwa Polskiego na Festiwalu Piosenki i Poezji Obcojęzycznej

 

 

Katarzyna Sadoch, uczennica gimnazjum zajęła

 I miejsce  w KONKURSIE "MIŁOŚĆ I PRZYJAŹŃ", którego organizatorem była Fundacja Serce Dziecka im. Diny Radziwiłłowej.

Gratulujemy


Dorota Biernacka, uczennica gimnazjum zajęła
II miejsce w KONKURSIE "MIŁOŚĆ I PRZYJAŹŃ", którego organizatorem była Fundacja Serce Dziecka im. Diny Radziwiłłowej.
Gratulujemy


Wioletta Szuba, uczennica gimnazjum otrzymała 

wyróżnienie w KONKURSIE "MIŁOŚĆ I PRZYJAŹŃ", którego organizatorem była Fundacja Serce Dziecka im. Diny Radziwiłłowej.

Gratulujemy   


Ewelina Gołębiewska, uczennica gimnazjum otrzymała

wyróżnienie w II Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Rosyjskiej "Bałałajka".
Gratulujemy


Konrad Kulaszewski zajął II miejsce

w VII Powiatowym Konkursie Historycznym.

Uroczyste wręczenie nagród odbyło się 16 czerwca 2014r.

w Szkole Podstawowej nr 6 im. Henryka Sienkiewicza w Mińsku Mazowieckim.

Graulacje


Aleksandra Świętochowska, uczennica gimnazjum otrzymała

wyróżnienie w KONKURSIE POWIATOWYM

''MATEMATYKA - KRÓLOWA NAUK" za wykonaną pracę artystyczną.

Gratulujemy


Ewelina Gołębiewska, uczennica gimnazjum zdobyła

 I miejsce w Międzypowiatowym Konkursie Piosenki Obcojęzycznej

w Siennicy.

Gratulujemy 


Mateusz Kowalczyk zajął
I miejsce w Gminnym Konkursie Fotograficznym "Ruch w otoczeniu",

w kategorii gimnazjum.
Gratulujemy


Laura Kulbacka, uczennica szkoły podstawowej zajęła

 II miejsce w Gminnym Konkursie Fotograficznym "Ruch w otoczeniu".

Gratulujemy 


Gabriela Zajkowska, uczennica szkoły podstawowej zajęła
III miejsce w Gminnym Konkursie Fotograficznym "Ruch w otoczeniu".
Gratulujemy


Szkoła Podstawowa im. Marii Kownackiej 
znalazła się wśród 5 najlepszych szkół w całej Polsce
 w konkursie na najlepszą inicjatywę związaną 
z Dniem Bezpiecznego Internetu. 
Otrzymaliśmy telewizor. 

Gratulacje


Zespół teatralny "IDEA" zajął I miejsce 
w VIII Wojewódzkim Przeglądzie Artystycznym Kulturomaniak w Mrozach w kategorii teatr. 
Otrzymaliśmy mini wieżę.

Gratulacje


Zespół teatralny "IDEA" zajął II miejsce 

w Powiatowym Przeglądzie Teatralnym

"Zmagania o Pałacową Maskę",

tym samym uzyskując kwalifikację do finału wojewódzkiego w Siedlcach.

Zespół otrzymał statuetkę, odtwarzacz CD. 


 Gratulujemy



Uczeń klasy IIIa Piotr Krawczak

otrzymał wyróżnienie

w konkursie ogólnopolskim na kartkę świąteczną.


 Gratulujemy




Laura Kulbacka, uczennica klasy VI

- uczestniczka etapu rejonowego

konkursu polonistycznego

organizowanego przez

Kuratorium Oœświaty w Warszawie.



III miejsce

dla

Marty Gańko

w konkursie ekologicznym

dla dzieci i młodzieży

ze szkół na terenie powiatu mińskiego 

zorganizowanego przez Starostwo Powiatowe,

Wydział Środowiska i Rolnictwa -

„ MY – dla przyszłości … chcę żyć w czystym środowisku” 

Nagrody za udział w konkursie otrzymali również

Laura Kulbacka i Dawid Roguski.


Kreator strony - przetestuj