PODRĘCZNIKI ORAZ PROGRAMY - ROK SZKOLNY 2013/2014

ROK SZKOLNY 2012/2013

Sukces na Festiwalu Piosenki i Poezji Obcojęzycznej w Janowie

2013-05-17 15:08:00, komentarzy: 1

 

         Dnia 9 maja 2013 roku odbył się VIII Gminny Festiwal Piosenki i Poezji Obcojęzycznej w Janowie i nasza szkoła odniosła wielki sukces za sprawą Luary Kulbackiej, która zajęła I miejsce w kategorii Piosenka klas IV-VI. Rywalizacja była bardzo trudna ponieważ wielu wykonawców zaprezentowało się rewelacyjnie, jednak to Laura i jej piosenka „Show” najbardziej spodobały się jury.

         Powód do dumy dała nam również Maja Biernacka, która samym wejściem na scenę zrobiła na jurorach i publiczności wielkie wrażenia, dzięki czemu zdobyła II miejsce w kategorii Poezja klas IV-VI. Maja zapowiada się na wielką aktorkę :-)

        Dziękuję też innym uczestnikom z naszej szkoły, którzy odważyli się wystąpić  a w szczególności Uli Kolaszt z klasy I, która jako jedyna w szkole i prawie na całym festiwalu zaśpiewała po rosyjsku i była po prostu urocza…

       Mamy nadzieję na dalsze sukcesy za rok !

                                                                                             Monika Brewczyńska

« powrót

Dodaj nowy komentarz

  • karolinka 14:46, 4 czerwca 2013

    Gratulacje zwycięzcom

    Odpowiedz
Kreator strony - przetestuj