PODRĘCZNIKI ORAZ PROGRAMY - ROK SZKOLNY 2013/2014

ROK SZKOLNY 2012/2013

Połowinki pojektu!!!

2012-12-20 21:21:55, komentarzy: 1

 

7 grudnia klasa IVa spotkała się po lekcjach, by świętować połowinki Projektu o kulturze Wielkiej Brytanii. Uczniowie pochwalili się przed innymi swoimi dotychczasowymi osiągnięciami: pokazali swoje prezentacje multimedialne o kuchni brytyjskiej oraz o sławnych Brytyjczykach, zaprezentowali grę planszową sprawdzającą wiedzę o Wielkiej Brytanii oraz nauczyli resztę klasy popularnych angielskich piosenek zimowych i Bożonarodzeniowych.  Uczniowie świetnie się przy tym bawili. A było co robić!!!

 

Najpierw była wiedza.

 Potem poczęstunek w formie ciasta i babeczek, które zniknęły z talerza na długo przed tym, zanim talerz dotarł na stół...

 

Następnie było mnóstwo ciekawych zajęć, a uczniowie podzielili się nimi według własnych zainteresowań. Niektórzy wybrali sport:

 

 

 

 

inni łamigłówki grupowe:

 

 

lub indywidualne:

 

 

 

a jeszcze inni zdecydowali się na długie rozmowy z widelcem w ręku...

 

 

 

Ponieważ dzień wcześniej odbywały się „Mikołajki” uczniów odwiedził... Santa Dragon (Święty Mikołaj doznał bliżej nieokreślonego urazu kolana, kiedy wypadł z sań na zakręcie w Karolinie, wysłał więc z prezentami swojego zaprzyjaźnionego smoka).

 

 

 

W roli Śnieżynki wystąpiła p. Iwonka.

 

 

I wszyscy byli zadowoleni. Wszyscy oprócz... smoka, który nie mógł się doliczyć łusek na ogonie, a na koniec imprezy śpiewał swoje pamiętne: „Boże... Boże... Bożenkaaaaa!”

 

 

 

 

Aż strach pomyśleć, co będzie się działo w szkole na zakończenie projektu 15 stycznia...

 

Ewa Pzybysz-Gardyza

« powrót

Dodaj nowy komentarz

  • Karolka 20:35, 4 stycznia 2013

    Na pewno wszyscy ucieszą się z wizyty Smoka:)

    Odpowiedz
Kreator strony - przetestuj