PODRĘCZNIKI ORAZ PROGRAMY - ROK SZKOLNY 2013/2014

ROK SZKOLNY 2012/2013

KONKURS RECYTATORSKI „ WARSZAWSKA SYRENKA”

2013-03-22 20:48:35, komentarzy: 0

KONKURS RECYTATORSKI „ WARSZAWSKA SYRENKA”

 

 

           

           Dnia 22 marca 2013 roku  w Bibliotece Publicznej w  Stojadłach odbyły się gminne eliminacje XXXVI Powiatowego Konkursu Recytatorskiego „ Warszawska Syrenka”. Naszą szkołę w kategorii klas IV-VI miały reprezentować dwie uczennice, wspaniałe recytatorki, Maja Biernacka z klasy IVb i Urszula Podlasek z klasy V. Niestety choroba uniemożliwiła Mai wzięcie udziału w konkursie  i ostatecznie naszą szkołę godnie reprezentowała tylko Ula. Mimo starań nie udało się pokonać licznej konkurencji  i zakwalifikować do dalszego etapu konkursu. Liczymy, że  w kolejnych latach praca włożona w przygotowanie recytacji zaowocuje sukcesem naszych uczniów i tego im życzymy.

 

                                                                                  Maria Osica  

« powrót

Dodaj nowy komentarz

Kreator strony - przetestuj