PODRĘCZNIKI ORAZ PROGRAMY - ROK SZKOLNY 2013/2014

ROK SZKOLNY 2012/2013

Ferie nie są nudne!!!

2013-02-03 11:44:42, komentarzy: 0

 

Dzieci z oddziału przedszkolnego 5 i 6 –latki oraz z klas I-III z niecierpliwością czekały na  31 stycznia 2013r. Rankiem tego dnia pod opieką swoich wychowawców wyjechały na wycieczkę do Warszawy.

W Cinema City obejrzały film 3D „Ralph Demolka”- wzruszającą historię przyjaźni olbrzyma i małej dziewczynki. Każdy z bohaterów filmu reprezentował konkretne wartości:  Ralph przypominał o tym, że każdy z nas pragnie być akceptowany przez otoczenie taki, jakim jest, Wandelopa von Cuks uosabiała konsekwentne dążenie do celu i realizację marzeń, sierżant Rurecka – to, że pozory mylą. Odrzuceni przez społeczność, znajdując nić porozumienia  i współpracując ze sobą, bohaterowie udowadniają małym widzom, iż istnieje coś cenniejszego niż wszystkie nagrody świata – prawdziwa przyjaźń.

 

 

Kolejnym etapem wyjazdu był trzygodzinny pobyt w Centrum Zabaw Kolorado. Dzieci spędziły tam czas bardzo aktywnie: zjeżdżając na bajecznie kolorowych zjeżdżalniach do basenów pełnych piłeczek, wspinając się po ściankach wspinaczkowych i sieciach oraz korzystając z innych propozycji tego miejsca. Każdy z uczestników tej wycieczki często już po raz kolejny spędził tam niezapomniane chwile i z chęcią wróci tam ponownie.

 

Agnieszka Zdanowicz

Marzena Wnuk

 

« powrót

Dodaj nowy komentarz

Kreator strony - przetestuj