PODRĘCZNIKI ORAZ PROGRAMY - ROK SZKOLNY 2013/2014

ROK SZKOLNY 2012/2013

CIUŁAMY, ZBIERAMY, OSZCZĘDZAMY...

2012-11-27 20:18:09, komentarzy: 0

CIUŁAMY, ZBIERAMY, OSZCZĘDZAMY,

czyli o

SKO W NASZEJ SZKOLE


Edukację finansową warto rozpocząć już od najmłodszych. Od dzisiaj  niektórzy uczniowie naszej szkoły stali się członkami Szkolnej Kasy Oszczędności i mają do dyspozycji najnowocześniejsze narzędzia – indywidualne, bezpłatne konta i legitymacje członkowskie wykonane na wzór kart płatniczych. Dzięki temu większość transakcji może odbywać się bezgotówkowo. Oprocentowanie  wkładu na koncie wynosi 5% do kwoty 2,5 tys.zł. Już wkrótce ruszy nasz szkolny BLOG, czekamy na rejestrację! Więcej bieżących informacji o tym, co się dzieje w SKO znajdziesz w zakładce, która wkrótce powstanie na  stronie internetowej naszej szkoły. CHĘTNYCH ZAPRASZAMY !   

 

DZIĘKI SKO MOŻESZ SPEŁNIĆ MARZEŃ STO!
                                                             

                                                                                          MARZENA WNUK, ELŻBIETA WÓJCICKA


« powrót

Dodaj nowy komentarz

Kreator strony - przetestuj