Wykaz podręczników na rok szkolny 2014/2015WYCIECZKA DO WARSZAWY KLAS: IVA, IVB, VI I I GIMNAZJUM.

2013-12-02 22:48:46, komentarzy: 0

 

         Nie wierząc w przesądy, że ,,trzynastka" przynosi pecha-właśnie 13 listopada wyruszyliśmy na wycieczkę do Warszawy. Spotkaliśmy się o 8.00 i punktualnie wyjechaliśmy na poszukiwania nowej przygody.

         Do stolicy dotarliśmy wczesnym przedpołudniem. Najpierw udaliśmy się na Krakowskie Przedmieście. Tam w skupieniu i ciszy zwiedziliśmy Kościół Świętego Krzyża, w którym znajduje się serce Fryderyka Chopina.

         Następnie wyruszyliśmy na spacer jedną z najbardziej znanych i reprezentacyjnych ulic w Warszawie- Krakowskim Przedmieściem. Po drodze minęliśmy Pałac Prezydencki, gmach Uniwersytetu Warszawskiego, pomnik Mikołaja Kopernika, Stefana Wyszyńskiego, Jana Twardowskiego oraz Adama Mickiewicza. Odpoczywaliśmy na ,,multimedialnych ławeczkach Chopina", które zachwycały nas dźwiękami jego muzyki.

 

         Gdy trochę zmarzliśmy, udaliśmy się do Centrum Nauki Kopernik, gdzie każdy uczeń mógł poznać prawa przyrody poprzez samodzielne przeprowadzenie doświadczeń na interaktywnych wystawach.

         Nie wyobrażaliśmy sobie wycieczki bez wizyty w McDonald's, dlatego w drodze powrotnej wstąpiliśmy do restauracji w Starej Miłosnej. Najedzeni i w doskonałych humorach wróciliśmy do Starej Niedziałki.

 

 

 

Elżbieta Araźna

Danuta Zychowicz

« powrót

Dodaj nowy komentarz


SZKOŁA PODSTAWOWA

im. MARII KOWNACKIEJ


GIMNAZJUM

im. RODZINY SAŻYŃSKICHPLAN PRACY SU

PODRĘCZNIKI ORAZ PROGRAMY - ROK SZKOLNY 2013/2014Partner 
Dnia Europejskiego

Więcej na http://blog.orange.pl/technologiczny/entry/witamy-wiosne-w-orange-konkurs/BAL CHOINKOWY 8 luty 2014
REGULAMIN

REGULAMIN

REGULAMIN

REGULAMIN

REGULAMIN KONKURSU NA LOGO Gimnazjum im. Rodziny Sażyńskich w Starej Niedziałce

I TURNIEJ WARCABY - REGULAMIN DO POBRANIA:

Kreator strony - przetestuj