Wykaz podręczników na rok szkolny 2014/2015Wieczorek Mikołajkowy klasy IVa

2013-12-11 18:07:46, komentarzy: 0            6 grudnia po lekcjach uczniowie klasy IVa z wychowawcą spotkali się w szkole aby wspólnie spędzić ten wyjątkowy dzień. Przede wszystkim wymieniliśmy się upominkami mikołajkowymi, na co czekaliśmy już od dwóch tygodni. Wszyscy byli bardzo zadowoleni i uznali prezenty za „trafione”.

            Potem udowodniliśmy sobie nawzajem, że można spędzać czas wolny w bardzo ciekawy sposób, z dala od komputera i telewizora. Uczniowie przynieśli wiele gier planszowych. Próbowaliśmy Remika, Pędzących żółwi oraz różnych łamigłówek, ale największym przebojem okazał się Monopol i Super Farmer. Graczy dosłownie nie można było odciągnąć od stolików... Nawet niektórzy rodzice mieli z tym problem.

            Nasze spotkanie trwało kilka godzin, a przecież obmyślanie strategii w grze wymaga intensywnej pracy umysłowej. Dlatego w połowie imprezy zamówiliśmy pizzę, która zniknęła „w oka mgnieniu”. Było przepysznie... Mamy nadzieję, że nasza fotorelacja zachęci innych do spędzania wolnego czasu w podobny sposób.

« powrót

Dodaj nowy komentarz


SZKOŁA PODSTAWOWA

im. MARII KOWNACKIEJ


GIMNAZJUM

im. RODZINY SAŻYŃSKICHPLAN PRACY SU

PODRĘCZNIKI ORAZ PROGRAMY - ROK SZKOLNY 2013/2014Partner 
Dnia Europejskiego

Więcej na http://blog.orange.pl/technologiczny/entry/witamy-wiosne-w-orange-konkurs/BAL CHOINKOWY 8 luty 2014
REGULAMIN

REGULAMIN

REGULAMIN

REGULAMIN

REGULAMIN KONKURSU NA LOGO Gimnazjum im. Rodziny Sażyńskich w Starej Niedziałce

I TURNIEJ WARCABY - REGULAMIN DO POBRANIA:

Kreator strony - przetestuj