Wykaz podręczników na rok szkolny 2014/2015Tydzień Międzynarodowy „W 7 dni dookoła świata”

2014-05-22 20:03:44, komentarzy: 0

 

W dniach 19 – 23 maja zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w wydarzeniach związanych z Tygodniem Międzynarodowym. Przed nami wiele atrakcji.

 

W poniedziałek uczniowie  na przerwach słuchali muzyki etnicznej z różnych stron świata. Niektóre brzmienia zaskakiwały, inne zapraszały do tańca, jeszcze inne wywoływały uśmiechy. Klimat stworzyły plakaty zrobione przez uczniów klas III – VI SP.

 

We wtorek zapraszamy na rewię mody z bardziej i mniej odległych krajów. Między modelkami i modelami ukryją się postaci historyczne – zwróćcie na nie uwagę, gdyż informacje o nich przydadzą się do piątkowego turnieju wiedzy.

 

Środa to dzień szczególny – o godz. 11.00 odbędzie się apel, na który dwaj goście specjalni opowiedzą nam o krajach, których prawie wcale nie znamy.

 

Czwartek poświęcony będzie literaturze i malarstwu z różnych państw, natomiast piątek to podsumowanie: wtedy reprezentanci klas III – VI zawalczą o smaczne nagrody. Liczy się wiedza ogólna oraz ta, zdobyta podczas całego tygodnia w szkole. Miejcie oczy szeroko otwarte, aby nie przegapić żadnych szczegółów. 

« powrót

Dodaj nowy komentarz


SZKOŁA PODSTAWOWA

im. MARII KOWNACKIEJ


GIMNAZJUM

im. RODZINY SAŻYŃSKICHPLAN PRACY SU

PODRĘCZNIKI ORAZ PROGRAMY - ROK SZKOLNY 2013/2014Partner 
Dnia Europejskiego

Więcej na http://blog.orange.pl/technologiczny/entry/witamy-wiosne-w-orange-konkurs/BAL CHOINKOWY 8 luty 2014
REGULAMIN

REGULAMIN

REGULAMIN

REGULAMIN

REGULAMIN KONKURSU NA LOGO Gimnazjum im. Rodziny Sażyńskich w Starej Niedziałce

I TURNIEJ WARCABY - REGULAMIN DO POBRANIA:

Kreator strony - przetestuj