Wykaz podręczników na rok szkolny 2014/20151 czerwca w naszej szkole- Dzień Sportu i Rodziny

2014-06-09 22:50:25, komentarzy: 0


 

W tym dniu okazji do świętowania było wiele.

Zaproszeni goście: Wójt Gminy Mińsk Mazowiecki  p.Antoni Janusz Piechoski, Starosta Powiatu p.Antoni Jan Tarczyński, sołtys wsi Karolina, przedstawiciele Rady Rodziców, Wicedyrektor Szkoły p.Agnieszka Natorff -Gałka uroczyście przecięli wstęgę, otwierając nowy plac zabaw  dla najmłodszych dzieci. Nadmienić trzeba, iż powstał on dzięki funduszom przekazanym przez sołectwa  wsi Karolina i Stara Niedziałka. Wielki wkład pracy przy jego powstawaniu włożyli rodzice dzieci uczęszczających do naszej szkoły.
W godzinach popołudniowych teren naszej szkoły zamienił się w wielki plac zabaw i rozgrywek sportowych.
Dzieci pod kierunkiem wychowawców zaprezentowały krótkie programy artystyczne dedykując je  swoim rodzicom.

W trakcie uroczystości rozstrzygnięty został konkurs plastyczny pt. „Rodzina w ruchu”, w którym wzięły udział dzieci z klas 0-III.


W kategorii klas 0-I zwycięzcami zostali:

I  miejsce   Kinga Żelazowska kl. I

II miejsce  Weronika Krusiewicz kl. I

III miejsce Mateusz Bartnicki     0 b

 

W kategorii klas II-III zwycięzcami zostali:

I  miejsce   Natalia Kwaśniewska kl. II

II  miejsce Michał Dębowski  kl.III a

III miejsce Sebastian Zagórski  kl. II


Atrakcją okazały się rodzinne zawody, w których uczestniczyły dzieci i rodzice zarówno klas I-III jak i klas IV-VI. Mieli oni możliwość sprawdzić swoje możliwości w różnorodnych konkurencjach sportowych. Wszyscy uczestnicy zostali nagrodzeni.

Spośród licznych atrakcji dzieci miały możliwość skakania na trampolinie, zjeżdżania na dmuchanej zjeżdżalni, malowania buzi, skorzystania ze stoiska fryzjerskiego i upiększenia swojej fryzury np. w różnokolorowe warkoczyki, skorzystania ze stoiska AVON, sprawdzenia swoich umiejętności wokalnych z wykorzystaniem karaoke,  wzięcia udziału w zajęciach plastycznych umożliwiających poznanie techniki quilling.
W epokę „miecza i tarczy” przenieśli Najemnicy z Czterech Stron Świata, którzy zaoferowali chętnym dzieciom strzelanie z łuku i skoki na skakance w stroju rycerza.

Na stoisku SKO przedstawiciele Banku PKO zachęcali do zapisania się w szeregi oszczędzających pieniążki. Rozdawali również różne gadżety.

Na głodnych uczestników zabawy czekały różnorodne smakołyki przygotowane przez rodziców. Można było zjeść kiełbaskę z grilla, hot dogi, placki ziemniaczane, gorfy, ciasto, kanapki ze swojskim smalcem, lody, watę cukrową, prażynki, pop corn.

Można podsumować, iż to niedzielne popołudnie należy zaliczyć do udanych.

Rada Pedagogiczna dziękuje wszystkim rodzicom, którzy włączyli się w organizację tej uroczystości oraz sponsorom: Piekarnia Cukiernia Gromulski, Wójt Gminy Mińsk Mazowiecki Pan Antoni Janusz Piechoski, Wicestarosta powiatu mińskiego Pan Krzysztof Płochocki, Studium Języków Obcych, Ministerstwo Sportu i Turystyki, PUH Partner.

Esta sp.j, Pan Cezary Kowalczyk- trampoliny i rowery, Państwo Anna i Cezary Gańko, rodzice ucznia klasy IIIb, PPHU Junior z Brzózego, WHEELER. 

« powrót

Dodaj nowy komentarz


SZKOŁA PODSTAWOWA

im. MARII KOWNACKIEJ


GIMNAZJUM

im. RODZINY SAŻYŃSKICHPLAN PRACY SU

PODRĘCZNIKI ORAZ PROGRAMY - ROK SZKOLNY 2013/2014Partner 
Dnia Europejskiego

Więcej na http://blog.orange.pl/technologiczny/entry/witamy-wiosne-w-orange-konkurs/BAL CHOINKOWY 8 luty 2014
REGULAMIN

REGULAMIN

REGULAMIN

REGULAMIN

REGULAMIN KONKURSU NA LOGO Gimnazjum im. Rodziny Sażyńskich w Starej Niedziałce

I TURNIEJ WARCABY - REGULAMIN DO POBRANIA:

Kreator strony - przetestuj