Rok szkolny 2011/2012

Zestaw podręczników nauczania w Szkole Podstawowej im. Marii Kownackiej w Starej Niedziałce w roku szkolnym 2012/2013

Rekrutacja dzieci z oddziału przedszkolnego do klasy pierwszej Szkoły Podstawowej im. Marii Kownackiej w Starej Niedziałce

I dzień wiosny jakże radosny

2012-03-22 07:18:15, komentarzy: 0

 

               Powitaliśmy wiosnę radośnie, a to za sprawą kolorowych, kwiecistych ubrań oraz ciekawych nakryć głowy. Samorząd Uczniowski zachęcił wszystkich uczniów do wspólnego świętowania pierwszego dnia wiosny poprzez kolorowe ubrania, jednak najczęściej dominowała zieleń i motywy kwiatowe. Ciekawym zaskoczeniem były nietypowe, bardzo wiosenne nakrycia głowy zwłaszcza uczniów klasy IV i p. Urszuli Mastalerz. W naszej szkole wiosna na dobre zawitała także za sprawą ciekawych i efektownych dekoracji. Dolny korytarz ozdobiły kwiaty i żabki wykonane przez uczniów klas I i II, ponadto klasa I a wykonała przepiękne bazie, które zdobią gazetkę przy sali nr. 1. Natomiast na górnym korytarzu gazetkę Samorządu Uczniowskiego ozdobiły wiosenne plakaty i bociany wykonane przez uczniów klasy III a. Oczywiście w Bibliotece Szkolnej także jest wiosenne poprzez gazetkę z wiosennymi wierszami oraz kwiaty wykonane techniką origami. Aby na dobre poczuć wiosnę Samorząd Uczniowski i Biblioteka Szkolna ogłosiły konkurs pt. „Pani Wiosna”. Na konkurs należy wykonać portret pani wiosny lub napisać o niej wiersz. Prace składamy do 28.03.2012 do p. Urszuli Mastalerz do Biblioteki Szkolnej. Nasza szkoła jest piękna, ale dzisiaj - 21.03.2012 wszyscy zgodnie stwierdziliśmy, że jest jeszcze piękniejsza kiedy jest kolorowa, radosna.

 

Urszula Mastalerz

« powrót

Dodaj nowy komentarz

Kreator strony - przetestuj