Rok szkolny 2011/2012

Zestaw podręczników nauczania w Szkole Podstawowej im. Marii Kownackiej w Starej Niedziałce w roku szkolnym 2012/2013

Rekrutacja dzieci z oddziału przedszkolnego do klasy pierwszej Szkoły Podstawowej im. Marii Kownackiej w Starej Niedziałce

19 maja Dzień Dobrych Uczynków

2012-05-16 07:57:37, komentarzy: 0

 

 

O co chodzi?

 

 Samorząd Uczniowski organizuje ciekawy i nietypowy happening związany z obchodami 19.05 Dnia Dobrych Uczynków.

Każdy kto spełni dobry uczynek będzie mógł go opisać i zwiesić na drzewie dobrych uczynków, które mieści się na gazetce Biblioteki Szkolnej (parter, obok szatni). Podpisane listki (imię i nazwisko oraz klasa) wraz z opisem dobrego uczynku możecie zaczepić na drzewku, osoby biorące udział w naszej akcji czeka miła niespodzianka.

Na czym to polega?

 

Każdy może zmienić świat na lepszy, wystarczy  powiedzieć bliskiemu, że jest dla ciebie ważny, zrobić coś bezinteresownie, podarować kwiatek, pomóc koledze w odrabianiu lekcji, wyrzucić do kosza papierek, który leży na korytarzu, być uprzejmym, życzliwym dla kolegów, nauczycieli, pomóc pani … i wiele innych rzeczy.

Od dobrych uczynków

świat będzie lepszy.

 

Kto może wziąć udział w akcji ?

 

 Każda osoba może spełniać dobre uczynki, mniejsze lub większe, zawsze i wszędzie! Twoje dobre uczynki pozwolą uczynić nasz świat lepszym i łatwiejszym miejscem do życia.

 

Kiedy?

Happening trwa

od 14.05 (wtorek)  do 18.05. (piątek) 2012 r.

 

Czy warto?

 

Zawsze warto zmienić świat na lepszy, najlepiej zacząć od siebie i od małych rzeczy. A poza tym na każdego ucznia, który weźmie udział w naszej akcji czeka miła niespodzianka.

« powrót

Dodaj nowy komentarz

Kreator strony - przetestuj