AKTUALNOŚCI 2016/2017


Zakończenie Roku Szkolnego

2017-06-26 21:37:41, komentarzy: 0

        23 czerwca 2017 roku o godzinie 9:00 rozpoczęło się zakończenie roku szkolnego 2016/2017 dla uczniów Szkoły Podstawowej im. Marii Kownackiej
i Gimnazjum im. Rodziny Sażyńskich. Uroczystość prowadzili gimnazjaliści Klaudia Gałązka i Mateusz Komuda. Po wprowadzeniu pocztów sztandarowych i odśpiewaniu hymnu odbyło się ślubowanie uczniów klasy III  - absolwentów Gimnazjum im. Rodziny Sażyńskich.

        Następnie Pani Dyrektor przywitała zebranych gości i wraz z wychowawcami i opiekunami organizacji działających w szkole wręczyła świadectwa z wyróżnieniem, dyplomy, nagrody i podziękowania dla rodziców oraz statuetki dla przyjaciół szkoły.

        Klasa III gimnazjum polonezem rozpoczęła część artystyczną. Małgosia, Wiktoria, Monika i Kuba poprowadzili "Galę Oscarów", wręczając swoim nauczycielom medale w przeróżnych kategoriach i kwiaty w podziękowaniu za trud włożony w ich wychowanie i edukację.

       Uczniowie klas trzecich szkoły podstawowej wystąpili z programem artystycznym wprowadzając nas w nastrój wakacji.  Z okazji Dnia Ojca jedną ze swoich piosenek zadedykowali wszystkim "tatusiom". Na zakończenie uczniowie piosenką i miłym akcentem - baloniki i kwiaty, podziękowali swoim wychowawcom.

       Druga część uroczystości to spotkanie uczniów z wychowawcami w klasach, rozdanie pozostałych świadectw, dyplomów i nagród oraz przypomnienie uczniom
o zachowaniu bezpieczeństwa podczas wakacji.

Dorota Krzyśpiak

« powrót

Dodaj nowy komentarz

Kreator strony - przetestuj