AKTUALNOŚCI 2016/2017


PIKNIK RODZINNY

2017-06-11 20:35:47, komentarzy: 0

               W dniu 4 czerwca 2017 roku w Zespole Szkół w Starej Niedziałce odbył się Piknik Rodzinny zorganizowany przez Radę Rodziców oraz Grono Pedagogiczne.

               Impreza rozpoczęła się od uroczystego otwarcia placu zabaw, którego dokonała p. Dyrektor Agnieszka Natorff-Gałka wraz z Radą Rodziców, Wójtem Gminy Mińsk Maz. p. Antonim Piechoskim oraz proboszczem kościoła w Wólce Mińskiej ks. Jerzym Daneckim.

               Tematem przewodnim pikniku był zdrowy tryb życia, dlatego młodsi uczestnicy niedzielnej zabawy mogli wziąć udział w rozgrywkach sportowych, tańczyć zumbę, wspinać się po ściance, skakać na trampolinie, bawić się na dmuchanych zabawkach.

               Nie zawiedli się również dorośli, którzy w kawiarence mogli skosztować pysznych domowych ciast, spróbować dań z grilla oraz posłuchać muzyki w wykonaniu zespołu Volans.

               Jednak nie były to jedyne atrakcje. Licznie przybyli tego dnia do szkoły w Niedziałce goście podziwiali występy naszych najmłodszych uczniów przebranych za kaczuszki, kózki, żabki i zajączki. Dużą popularnością cieszyło się stoisko, na którym malowano buzie i zaplatano warkoczyki. Na wszystkich czekała loteria fantowa z niesamowitymi nagrodami. Atrakcją były także pokazy musztry w wykonaniu Młodzieżowej Ochotniczej Straży Pożarnej w Starej Niedziałce oraz walki taekwondo. Efektownie wyglądały i fantastycznie smakowały sałatki, ciasta i soki na stoiskach tematycznych poszczególnych klas.      

Piknik można uznać za udany.

 

« powrót

Dodaj nowy komentarz

Kreator strony - przetestuj