AKTUALNOŚCI 2016/2017


Mistrzostwa Gminy o Puchar Wójta Gminy Mińsk Mazowiecki

2017-05-29 21:19:45, komentarzy: 0

Mistrzostwa Gminy o Puchar Wójta Gminy Mińsk Mazowiecki w czwórboju lekkoatletycznym rozegraliśmy w słoneczną sobotę 13 maja.

Czwórbój jak sama nazwa wskazuje składa się z czterech konkurencji: rzutu piłeczką palantową, skoku w dal, biegu na 60 metrów oraz biegu na 600 metrów (dziewczęta) lub 1000 metrów (chłopcy). Każda szkoła do rywalizacji mogła wystawić 5 osobowe zespoły, w których każdy z zawodników zdobywał punkty dla swojej drużyny. Oddzielnie rozgrywane były rozgrywki dziewcząt i chłopców. Ponadto na najlepiej punktującego zawodnika i zawodniczkę czekała nagroda indywidualna.

W obu zmaganiach nasze dzieciaki zdobyły drugie miejsce, tym samym ani chłopcy, ani dziewczęta nie obroniły mistrzostwa sprzed roku. Mimo to trzeba zauważyć, że dziewczynką zabrakło naprawdę niewiele, natomiast u chłopców drużyna z Janowa w tym roku była poza zasięgiem.

Nie mniej jednak to nasi zawodnicy jak w ubiegłym roku zdobyli statuetki dla najlepiej punktujących. U chłopców klasyfikację zdominował Mateusz Witkowski, a u dziewcząt Oliwia Czyżkowska – która również zajęła 2 miejsce wśród najlepiej punktujących zawodniczek w powiecie.

Składy:                                                                                                                

Dziewczęta: Oliwia Czyżkowska, Natalia Szczepek, Patrycja Szymańska, Natalia Michalczyk, Julia Skalska, Natalia Dębowska

Chłopcy: Mateusz Witkowski, Adam Paska, Filip Rokicki, Michał Dębowski, Mateusz Jackiewicz, Bartłomiej Jackiewicz

 

Sebastian Kobza

 

« powrót

Dodaj nowy komentarz

Kreator strony - przetestuj