AKTUALNOŚCI 2016/2017


Gminny Konkurs Profilaktyczny

2017-02-23 19:04:42, komentarzy: 0

Od kilku lat Gminna Komisja Rozwiązywania problemów Alkoholowych w Mińsku Maz. organizuje konkurs profilaktyczny skierowany do uczniów szkół z terenu gminy Mińsk Maz. W tym roku konkurs został przeprowadzony w Zespole Szkół w Zamieniu i jego tematyka dotyczyła bezpieczeństwa w sieci "Razem przeciwko uzależnieniu od komputera, Internetu i gier komputerowych. Razem przeciwko cyberprzemocy".


Dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów zostały przygotowane konkursy. Najmłodsi wzięli udział w konkursie plastycznym "Odpoczynek z dala od komputera", uczniowie klas IV-VI w turnieju wiedzy, a gimnazjaliści mieli za zadanie przygotować ulotkę informacyjną związaną z przeciwdziałaniem uzależnieniu od komputera, Internetu oraz gier komputerowych lub przeciwdziałaniu cyberprzemocy.


6 lutego w Zespole Szkół w Zamieniu odbyło się uroczyste podsumowanie konkursu, turnieju wiedzy oraz wręczenie nagród. Nasi uczniowie odnieśli sukcesy na każdym etapie.


W konkursie plastycznym laureatami zostali uczniowie klasy III b, Nikola R. II miejsce i Maciej G. I miejsce. Natalia Sz. i Kuba O. uczniowie klasy VIa zajęli II miejsce w turnieju wiedzy, natomiast Klaudia G. uczennica klasy II gimnazjum zajęła I miejsce w konkursie na projekt ulotki.


Uczniów do konkursów przygotowała p. Elżbieta Wójcicka, Urszula Mastalerz i Dorota Krzyśpiak.Urszula Mastalerz 

« powrót

Dodaj nowy komentarz

Kreator strony - przetestuj