WYKAZ PODRĘCZNIKÓW NA ROK SZKOLNY 2015/2016GAZETKA NR 3:


ŻYŁA ZŁOTA W STAREJ NIEDZIAŁCE!!!

2015-02-21 20:36:33, komentarzy: 0Jak niesie wieść gminna w Starej Niedziałce natrafiono na żyłę złota… A tak na serio to naszą kolekcję złotych medali i pucharów za pierwsze miejsca powiększyły zawodniczki UKS Osy zdobywając w efektowny sposób Puchar Wójta Gminy, a tym samym Mistrzostwo Gminy Mińsk Mazowiecki w Piłce Nożnej Dziewcząt Szkół Podstawowych.

            Uczennice Szkoły Podstawowej im. Marii Kownackiej w Starej Niedziałce 27 września 2014r. w pokonanym polu zostawiły koleżanki z Janowa, Huty Mińskiej, Zamienia  i… Marianki!!! Tak więc udał się naszym zawodniczkom rewanż za porażkę w eliminacjach powiatowych. Nasze Złotka zdobyły komplet punktów -12, wygrywając 2:0 z Janowem; 1:0 z Hutą Mińską;2:0 z Zamieniem i 1:0 z Marianką. Należy dodać, że  złote statuetki dla najlepszej zawodniczki otrzymała Malwina Czajkowska, a dla najlepszej bramkarki Aleksandra Madziar.

Mimo początkowo niesprzyjającej aury- deszcz i chłód- na boisku zawodniczki rozgrzewały emocje związane z rywalizacją, a poza boiskiem gorąca ...” super herbatka”, jak to określiły dziewczęta, przygotowana przez organizatora.

Sędzia główny p. Sebastian Kobza i opiekunowie drużyn zgodnie stwierdzili, że turniej był udany i pozwoli na lepsze przygotowanie się piłkarek do rozgrywek powiatowych. Nagrody dla zwycięzców zostały wręczone już przy pięknej aurze w złotym blasku jesiennego słońca.

                                                                                                                       Organizator Włodzimierz Osica

 

« powrót

Dodaj nowy komentarz

Kliknij, aby edytować treść...
Kreator strony - przetestuj