WYKAZ PODRĘCZNIKÓW NA ROK SZKOLNY 2015/2016GAZETKA NR 3:


Zaprzysiężenie SU Szkoły Podstawowej im. Marii Kownackiej oraz SU Gimnazjum im. Rodziny Sażyńskich

2014-10-15 21:52:33, komentarzy: 0

      

 

 

 

Dnia 14 października 2014r. w Zespole Szkół w Starej Niedziałce odbyło się uroczyste zaprzysiężenie nowo wybranego zarządu Mini Samorządu Uczniowskiego, Samorządu Uczniowskiego Szkoły Podstawowej i Gimnazjum.

Apel rozpoczął się od wprowadzenia sztandarów SP i Gimnazjum. Po powitaniu zebranych na uroczystości nauczycieli, przedstawicieli Rady Rodziców i uczniów członkowie rady M.S.U. i S.U. Szkoły Podstawowej zobowiązali się do dbania o dobro i rozwój szkoły, reprezentowania interesów uczniów wobec rady pedagogicznej i dyrektora, godnego reprezentowania szkoły, dawania dobrego przykładu innym.

Członkowie zarządu Samorządu Uczniowskiego Gimnazjum ślubowali: nie zawieść zaufania koleżanek i kolegów, godnie pełnić powierzone zaszczytne funkcje, nie nadużywać uprawnień i postępować zgodnie z kodeksem moralnym,  sumiennie wypełniać obowiązki i pracować dla dobra całej społeczności szkolnej, pomagać dyrektorowi, nauczycielom i wychowawcom w organizowaniu życia szkolnego, godnie reprezentować szkołę i pielęgnować jej tradycje.

Złożono podpisy na aktach ślubowania. Galowe stroje i podniosła atmosfera towarzysząca całej ceremonii potęgowały poczucie odpowiedzialności jakie spadło na: Urszulę Kolaszt, Sebastiana Zagórskiego, Natalię Michalczyk, Klaudię Gałązkę, Martynę Jaworską, Karolinę Szymańską, Klaudię Janczak, Kamila Kowalskiego, Kamila Jurkowskiego, Monikę Królak i Magdę Wołkowicz.

Po ślubowaniu głos zabrał dyrektor Zespołu Szkół pani Krystyna Gmur, składając samorządom i ich opiekunom najlepsze życzenia i zapewniając o swoim wsparciu.

 

Dorota Krzyśpiak i Elżbieta Araźna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

       

« powrót

Dodaj nowy komentarz

Kliknij, aby edytować treść...
Kreator strony - przetestuj