WYKAZ PODRĘCZNIKÓW NA ROK SZKOLNY 2015/2016GAZETKA NR 3:


Zapraszam do podróży po Unii Europejskiej.

2015-05-12 20:02:56, komentarzy: 0 

Lubisz podróże, wycieczki, ciekawi Cię świat, jeśli tak to przeczytaj relację z realizowanego w naszej szkole projektu edukacyjnego związanego z Unią Europejską. 


Poniedziałek - Klasa V a postawiła na baśnie, bajki związane z Danią, dlatego po szkole przechadzała się Calineczka, Brzydkie Kaczątko, Kay, Gerda, dziewczynka z zapałkami, Pastereczka postacie z książek Andersena. Wtorek - Pokaz mody w wykonaniu klasy V b prezentującej Francję, piekne i urocze modelki, stroje jak z wybiegu oczywiście od wybitnych projektantów np. Coco Chanel, wzbudziły gromkie brawa i owacje na stojąco. Środa i klasa IV b oraz kraj wybitnych sportowców, szybkich samochodów, także formuły 1, skoków narciarskich czyli Niemcy. Czwartek przybrał barwę żółto niebieską i sprawił, iż w szkole pojawiły się Pipi Pończoszanki, a to za sprawą klasy IV a prezentującej Szwecję. Piątek i najmłodsi jednak najgłośniejsi, w pięknych, kolorowych sukniach przy dźwiękach kastanietiów i muzyki tak Hiszpanię prezentowała klasa III. 

To oczywiście tylko mały wycinek tego co się działo, jakie atrakcje czekały na uczniów, nauczycieli, rodziców. Jeśli chcecie poznać cały przebieg projektu zapraszam do zakładki BIBLIOTEKI. 

 

Urszula Mastalerz

« powrót

Dodaj nowy komentarz

Kliknij, aby edytować treść...
Kreator strony - przetestuj