WYKAZ PODRĘCZNIKÓW NA ROK SZKOLNY 2015/2016GAZETKA NR 3:


Obchody Dnia Patrona

2015-05-18 22:36:13, komentarzy: 0            Dnia 5 maja odbył się apel na cześć naszej kochanej patronki Marii Kownackiej.  Apel przygotowały klasy IV i IV b. Pierwsza część apelu polegała na rozstrzygnięciu licznych konkursów przygotowanych przez klasę IV a i wychowawcę pana Włodzimierza Osicę.  Ogłoszono wyniki następujących konkursów: Katarzyna Makowska zajęła I miejsce w konkursie na list do Marii Kownackiej. Natalia Dębowska oraz Klaudia Janczak przygotowując piękne prezentacje o Marii Kownackiej zajęły również I miejsca. Aleksandra Kowalczyk z klasy I oraz Oliwia Czyżkowska z klasy IV b zajęły I miejsca w konkursie na portret Marii Kownackiej a ich prace zostały upublicznione.

Drugą część apelu stanowiło przedstawianie „Plastusiowy pamiętnik” przygotowane przez klasę IV b oraz wychowawcę p. Monikę Brewczyńską. Przedstawienie bardzo spodobało się widowni a w szczególności ogromny drewniany piórnik z którego wychodzili przebrani uczniowie (tutaj podziękowanie dla państwa Kalinowskich :-).

Mamy nadzieje, że chociaż w małym stopniu przybliżyliśmy młodszym uczniom sylwetkę naszej czcigodnej patronki Marii Kownackiej.

Monika Brewczyńska

« powrót

Dodaj nowy komentarz

Kliknij, aby edytować treść...
Kreator strony - przetestuj