WYKAZ PODRĘCZNIKÓW NA ROK SZKOLNY 2015/2016GAZETKA NR 3:


NIEDZIAŁKA STOLICĄ

2015-02-21 20:50:25, komentarzy: 0

       


          Na kopernikowskim parkiecie narodziły się Dwie Supernowe, tak można podsumować występ zawodniczek i zawodników Uczniowskiego Klubu Sportowego Osy w Mistrzostwach Powiatu w Unihokeju.

       W dniu 14 lutego 2015 roku w Szkole Podstawowej nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Mińsku Mazowieckim odbył się Finałowy Turniej Powiatu w Unihokeju Dziewcząt i Chłopców Szkół Podstawowych, na którym uczennice i uczniowie naszej szkoły sięgnęli po dwa tytuły mistrzowskie, zajmując pierwsze miejsca w swoich kategoriach oraz zdobywając złote medale i okolicznościowe puchary. W drodze na szczyt nasze dziewczęta okazały się lepsze od koleżanek:  z Salezjańskiej Szkoły Podstawowej 4:0, z SP Dębe Wielkie 1:0, SP nr 6 z MM 1:0, Wielgolasu 1:0, SP nr 1 MM 1:0 i remisując 0:0 z koleżankami z Latowicza okazały się najlepsze w powiecie.

        Natomiast chłopcy w swoich zmaganiach  odnotowali następujące wyniki: SP Niedziałka- SP Sulejówek 4:0, SP Niedziałka- SP nr 6 MM 3:0, SP Niedziałka – SP Janów 3:1, SP Niedziałka- SP Latowicz 2:0, SP Niedziałka- SP nr 1 MM 4:1, SP Niedziałka- SP Dębe Wielkie 0:0. W wyniku odniesionych sukcesów Niedziałka została okrzyknięta unihokejową stolicą powiatu mińskiego w kategorii szkół podstawowych.

W skład naszych złotek weszły: Martyna Jaworska, Klaudia Gałązka, Aleksandra Madziar, Aleksandra Kuć, Izabela Wiktorowicz, Natalia Zwierz, Karolina Szymanowska, Justyna Parol, Agata Nikodemiak, Klaudia Kołodziejczyk i Katarzyna Makowska. Opiekunem drużyny była pani Maria Renata Osica.

Natomiast w składzie mistrzów powiatu znaleźli się: Paweł Nalazek, Paweł Felczyk, Mateusz Paska, Jakub Wawer, Bartosz Rokicki, Kacper Kulma, Karol Szymanowski, Dawid Kowalski, Michał Lewicki, Dawid Paska, Filip Rokicki, Dawid Zawada. Opiekunem drużyny był Włodzimierz Osica.

         Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w rozgrywkach regionalnych, niech i tam rozbłysną pełnią blasku nasze gwiazdy.

 

 

                           Ze sportowym pozdrowieniem  Włodzimierz Osica

« powrót

Dodaj nowy komentarz

Kliknij, aby edytować treść...
Kreator strony - przetestuj