WYKAZ PODRĘCZNIKÓW NA ROK SZKOLNY 2015/2016

GAZETKA NR 3:

MISTRZOSTWA GMINY I POWIATU W CZWÓRBOJU LEKKOATLETYCZNYM

2015-04-27 21:50:22, komentarzy: 0

Dnia 18.04.2015 roku w Stojadłach odbyły się Mistrzostwa Gminy  w Czwórboju Lekkoatletycznym Dziewcząt i Chłopców. Każdy zawodnik musiał wykazać się dużymi umiejętnościami w czterech dyscyplinach: bieg na dystansie 60 m, skok w dal, rzut piłeczką palantową i bieg na 600m ( dziewczęta) i 1000 m (chłopcy).

Spośród wszystkich szkół gminnych nie mieliśmy sobie równych. Nasze zawodniczki jak również zawodnicy wywalczyli złoto powtarzając ubiegłoroczny sukces. Jest to efekt kilkuletnich, wyczerpujących treningów.

Natomiast Mistrzostwa Powiatu odbyły się 25.04.2015r. w SP nr 2  w Mińsku Mazowieckim. Tu rywalizacja była już o wiele większa. Mimo to dziewczynki uplasowały się tuż za podium zajmując IV miejsce, natomiast chłopcy zostali sklasyfikowani na VI miejscu. Indywidualnie najwięcej punktów, bo aż 225, wywalczyła Aleksandra Kuć i zajęła 7 miejsce na 70 startujących zawodniczek. To kolejny sukces naszych sportowców. Gratulujemy.

Skład drużyny dziewcząt: Aleksandra Kuć, Sylwia Czaplińska, Martyna Jaworska, Izabela Wiktorowicz, Aleksandra Madziar, Natalia Zwierz  i Agata Nikodemiak

Skład drużyny chłopców: Paweł Nalazek, Bartosz Rokicki, Bartłomiej Zaperty, Arkadiusz Paska, Artur Kłoczewiak, Adrian Jasiński i Mateusz Witkowski