WYKAZ PODRĘCZNIKÓW NA ROK SZKOLNY 2015/2016GAZETKA NR 3:


DRUGIE ZŁOTO

2015-02-21 20:42:37, komentarzy: 0

 

 

 

    Nasze Osy powtórzyły sukces z ubiegłorocznych Mistrzostw Gminy w Piłce Nożnej Chłopców Szkół Podstawowych i w tegorocznym Turnieju o Puchar Wójta Gminy wywalczyły pierwsze miejsce. Zawody odbyły się 20.09.2014r. na Orliku w naszej szkole. Niedziałka ciepło przywitała w słoneczną sobotę reprezentacje wszystkich szkół z terenu gminy, czyli 70 zawodników oraz ich opiekunów. Rywalizacja na boisku była niezwykle zacięta, ale przebiegała w duchu fair play, co podkreślił w podsumowaniu organizator turnieju p. Włodzimierz Osica.

            Zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego Osy wygrali wszystkie rozegrane przez siebie mecze, strzelając 27 goli i tracąc tylko 1 bramkę. Najlepszym zawodnikiem turnieju okazał się strzelec 13 goli- nasz kolega Jakub Wawer, który za swój wyczyn otrzymał okolicznościową statuetkę. W skład reprezentacji naszej szkoły weszli: kapitan drużyny- Paweł Nalazek, bramkarze- Mateusz Komuda i Daniel Gałązka oraz zawodnicy z pola: Dawid Kowalski, Bartosz Rokicki, Kacper Lewandowski, Jakub Wawer, Kacper Szczęsny, Jakub Krawczak i Mateusz Paska.

            Na boisku nad przestrzeganiem regulaminu i zasad gry w piłkę nożną czuwał sędzia główny zawodów p. Sebastian Kobza. Puchary, medale, dyplomy oraz statuetki wręczył Wójt Gminy Mińsk Mazowiecki p. Antoni Janusz Piechoski. Gratulujemy naszym mistrzom i życzymy sukcesów w rozgrywkach powiatowych.

 

                                                                                  Włodzimierz Osica

« powrót

Dodaj nowy komentarz

Kliknij, aby edytować treść...
Kreator strony - przetestuj