WYKAZ PODRĘCZNIKÓW NA ROK SZKOLNY 2015/2016GAZETKA NR 3:


14 PAŹDZIERNIKA

2014-10-18 13:48:05, komentarzy: 0
   Dzień 14 października to ważna uroczystość dla wszystkich uczniów, nauczycieli i pracowników oświaty. Przeważnie jest dniem wolnym od zajęć dydaktycznych jednak w tym roku postanowiliśmy świętować go w szkole. Od godz. 9.00 do 11.30 odbywały się uroczystości  szkolne.

Samorząd Szkolny zajął się przygotowaniem apelu z okazji Dnia Edukacji Narodowej potocznie zwanym Dniem Nauczyciela. Wesołą uroczystość prowadzili Kujonus Pospolitus (Gabrysia Bieńkowska kl. Vb) oraz Wiąch Superbłąd (Ewelina Rechnio kl. Vb) dwie uczennice symbolizujące odmienne grupy uczniów w każdej szkole. Ich dialogi wywołały uśmiech na wielu twarzach. Dodatkową rozrywkę zagwarantował horoskop przepowiedziany przez Tadżykistańskie wróżki (Klaudia Sulej i Ola Przedlacka kl. Vb) . Dla kontrastu swój punkt widzenia zaprezentowali również recytatorzy z klasy IV b (Julia Fidura, Malwina Czajkowska, Klaudia Sokołowska, Natalia Wielechowska i Matylda Winnik)

Wiele przyjemności sprawił nauczycielom również chór klasy III, który z wielkim wdziękiem i profesjonalizmem zaśpiewał trzy skoczne i wesołe piosenki dla nauczycieli.

Na koniec uczniowie wręczyli nauczycielom i pracownikom oświaty własnoręcznie robione kwiaty uwieńczone na samej górze …żelkiem w kształcie serca.

SERDECZNE ŻYCZENIA DLA WSZYSTKICH NAUCZYCIELI I PRACOWNIKÓW OŚWIATY SKŁADA SAMORZĄD SZKOLNY.

« powrót

Dodaj nowy komentarz

Kliknij, aby edytować treść...
Kreator strony - przetestuj