Kontakt
ul. Mazowiecka 154
05-300 Mińsk Mazowiecki

tel./fax: 25 748 40 19
e-mail: spniedzialka@op.pl

Gminny Konkurs Plastyczny

2018-06-10 13:27:59, komentarzy: 2

Szkoła Podstawowa im. Rodziny Sażyńskich w Starej Niedziałce pod patronatem Wójta Gminy Mińsk Mazowiecki Antoniego Janusza Piechoskiego zorganizowała Gminny Konkurs Plastyczny „Moja ojczyzna – Polska w oczach dziecka”. Celem konkursu było rozbudzanie twórczej inwencji dziecka i kreatywności, rozwijanie indywidualnych zdolności plastycznych, a także integracja placówek przedszkolnych z terenu gminy Mińsk Mazowieckiego i promocja w środowisku lokalnym. Ważnym celem było propagowanie idei patriotyzmu w związku z obchodzoną 100 rocznicą odzyskania przez Polskę niepodległości. Konkurs został skierowany do dzieci w wielu 3- 6 lat z przedszkoli z terenu gminy Mińsk Mazowiecki. 

Komisja konkursowa w składzie p. Bogusława Milewska, p. Monika Pamrowska i p. Agnieszka Natorff- Gałka wybrały zwycięskie prace:


Laureatmi konkursu zostali 

kategoria dzieci 3 letnich 

I miejsce  Michalina Tymoszów 3 lata

II miejsce Marta Kąca 3 lata

Wyróżnienie Antosia Górska 3 lata

Wyróżnienie Ania Kołomańska 3 lata

Wyróżnienie Szymon Rudnicki 3 lata

 

Kategoria dzieci 4 letnich 

I miejsce Kornelia Szubińska 4 lata

II miejsce Leon Kowalczyk 4 lata

II miejsce Maja Cieślak 4 lata

III miejsce Lena Wanat 4 lata

III miejsce Szymon Muszalski 4 lata

Wyróżnienie Igor Korzeniak 4 lata

Wyróżnienie Nikola Rosłaniec 4 lata

Wyróżnienie Zuzanna Wykieł 4 lata

 

Kategoria dzieci 5 letnich 

I miejsce Szymon Kuć 5 lat

I miejsce Zuzanna Przyborowska 5 lat

II miejsce Anna Trześkowska 5 lat

II miejsce Marta Niuk 5 lat

III miejsce Gabriela Jakubowska 5 lat

III miejsce Milena Sokół 5 lat

Wyróżnienie Tymoteusz Gryz 5 lat

Wyróżnienie  Amelia Lipińska 5 lat

Wyróżnienie Gabriela Michałowska 5 lat

Wyróżnienie Karolina Milewska 5 lat

Wyróżnienie Maciej Pyrzanowski 5 lat

Wyróżnienie Antoni Wiliński 5 lat

Wyróżnienie Lena Wojewódzka 5 lat

Wyróżnienie Liliana Kurowska 5 lat

Wyróżnienie Julia Wiącek 5 lat

Wyróżnienie Michalina Grabarczyk 5 lat

 

Kategoria dzieci 6 letnie 

I miejsce Karolina Rosochacka 6 lat

I miejsce Zofia Zajma 6 lat

I miejsce Karolina Rokicka 6 lat

II miejsce Lena Piasecka 6 lat

II miejsce Aleksandra Szostak 6 lat

III miejsce Kacper Komuda 6 lat

III miejsce Marcel Posiewka 6 lat

III miejsce  Nikola Drozdowska 6 lat

Wyróżnienie Maria Padzik 6 lat

Wyróżnienie Malwina Dylińska 6 lat

Wyróżnienie Dawid Antosiewicz 6 lat

Wyróżnienie Kinga Krupa 6 lat

Wyróżnienie Jakub Kierzkowski  6 lat

Wyróżnienie Jakub Kalinowski  6 lat

 

Uczestnicy otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe zasponsorowane przez Bibliotekę Szkolną Szkoły Podstawowej w Starej Niedziałce oraz otrzymane od wydawnictwa ARTI.

 Prace konkursowe można oglądać do 22.06.2018 roku w Urzędzie Gminy w Mińsku Maz.  

Kryteria oceny prac konkursowych:

 

•             samodzielność wykonania pracy przez dziecko,

•             interpretację i nawiązanie do tematu,

•             ciekawa forma wykonania,

•             walory artystyczne, estetyczne pracy,

•             pomysłowość i zmysł obserwacji,

•             spełnienie wymogów formalnych ( np. wiek dziecka).

  

 


Koordynator 

Mariola Gielo

Urszula Mastalerz

« powrót

Dodaj nowy komentarz

  • Edyta 7:46, 15 czerwca 2018

    Dzień dobry,

    czy można gdzieś obejrzeć prace dzieci. Zwłaszcza te zwycięskie :-)

    pozdrawiam

    Odpowiedz
  • Admin 17:00, 21 czerwca 2018

    Prace konkursowe można oglądać do 22.06.2018 roku w Urzędzie Gminy w Mińsku Maz.

    Odpowiedz
Zachęcamy wszystkich 
do korzystania 
z e-podręczników.
Kreator strony - przetestuj