Finał IX Powiatowego Konkursu Informatycznego GIM-BIT

2018-03-05 17:58:23, komentarzy: 0W dniu 2 marca 2018r. w Zespole Szkół Zawodowych nr 2 im. Powstańców Warszawy odbył się finał IX Powiatowego Konkursu Informatycznego GIM-BIT do którego zakwalifikowali się i godnie reprezentowali naszą szkołę uczniowie: Patrycja Szymańska oraz Jakub Osica z klasy VII. 

Konkurs był dwuetapowy. Uczniowie klas VII szkół podstawowych i klas II i III gimnazjów w pierwszym etapie mieli przygotować plakat w formacie A3 na temat „Jestem cyfrowo bezpieczny”.

Do pierwszego etapu zgłosiło się 18 zespołów ze swoimi pracami, z których komisja konkursowa wyłoniła 10 najlepszych jej zdaniem prac i ich autorów wraz z opiekunami zaprosiła do drugiego etapu. W drugim etapie dwuosobowe zespoły rozwiązywały quiz z wiedzy dotyczącej oprogramowania użytkowego (edytory tekstów, arkusze kalkulacyjne, programy do tworzenia prezentacji multimedialnych). Po zaciętej walce, dogrywka przesądziła o wynikach ostatecznych konkursu. Naszej drużynie niestety nie udało się tym razem zająć miejsca na podium, postraramy się to zmienić w przyszłym roku :)


Więcej na stronie : www.mechanik.home.pl/mechanik/index.php?option=com_content&view=category&layout=blog&id=100&Itemid=345

« powrót

Dodaj nowy komentarz

Zachęcamy wszystkich 
do korzystania 
z e-podręczników.
Kreator strony - przetestuj